Elektrik Sorununu Çözmek Yerine, Açılım Yapıyor

Şanlıurfa’da yaşanan elektrik sorunlarını çözmekte bir çalışma üretmeyen DEDAŞ yetkilileri yaptıkları Kürtçe kampanyalar ile vatandaşlardan alacaklarını tahsil etmeye çalışıyor. Kış mevsimi ile her yıl Şanlıurfa’nın adeta bir geleneği haline gelen elektr

Elektrik Sorununu Çözmek Yerine, Açılım Yapıyor

Şanlıurfa’da yaşanan elektrik sorunlarını çözmekte bir çalışma üretmeyen DEDAŞ yetkilileri yaptıkları Kürtçe kampanyalar ile vatandaşlardan alacaklarını tahsil etmeye çalışıyor.

Kış mevsimi ile her yıl Şanlıurfa’nın adeta bir geleneği haline gelen elektrik kesintileri vatandaşları mağdur etmeye devam ederken DEDAŞ yetkilileri yaptığı Kürtçe kampanyalar ile vatandaşlardan alacaklarını tahsil etmeye çalışıyor.

Şanlıurfa’nın dört bir yanındaki bilbordlara Kürtçe reklam vererek vatandaşlardan alacağını tahsil etmeye çalışan DEDAŞ yetkilileri kentin dört bir yanında yaşanan elektrik kesintilerini görmezden geliyor.

Uzun yıllar TEDAŞ ile mağdur olan ve her yıl adeta kentin bir geleneği gibi elektrik kesintileri yaşayan vatandaşlar uzun yıllar TEDAŞ’tan çektiği çile ve eziyeti bu kez DEDAŞ ile yaşamaya devam ediyor.

kanalurfa

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER