Eğilmez, “4 yılda büyük başarılara imza attık”

Murat ÇİFTÇİ AK Parti Şanlıurfa İl binasında gerçekleştirilen basın açıklaması yönetim kurulu üyelerinden bazıları da katıldı. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yusuf Eğilmez, Tüm hemşerilerimizi  Pazar günü GAP Arena stadyumunda Başbakan Yardımcısı ve

Eğilmez, “4 yılda büyük başarılara imza attık”

Murat ÇİFTÇİ

AK Parti Şanlıurfa İl binasında gerçekleştirilen basın açıklaması yönetim kurulu üyelerinden bazıları da katıldı.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yusuf Eğilmez, Tüm hemşerilerimizi  Pazar günü GAP Arena stadyumunda Başbakan Yardımcısı ve Bakanlarımızın katılacağı kongremize davet ediyorum.

Eğilmez yapmış olduğu basın açıklamasında şunları kaydetti, “Şanlıurfalı hemşerilerimizin ve İslam aleminin mevlid kandilini kutlarım.Dört yıl boyunca birçok başarıya imza attık ekip arkadaşlarımızla beraber, bu başarılarımızın temelinde ekip çalışması yer alıyor.İlk kez genişletilmiş il başkanları toplantısı yine bizim dönemimizde yapıldı. Başarılarla dolu geçen bir dört yıl oldu. Burada bir kez daha tüm teşkilatlarımıza, Şanlıurfalılara ve bizim sesimizi kamuoyuna yansıtan siz basın mensuplarına teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Pazar günü yapılacak kongrede görevin Zeynel Abidin Beyazgül’e devredeceğini belirten Yusuf Eğilmez, İnşallah göreve yeni gelecek olan arkadaşımız bizden aldığı bayrağı daha da yükseklere taşıyacaktır.Bundan hiç şüphemiz olmadı.Bu konuda kendilerine bütün samimiyetimizle güveniyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER