Duru TV Yayın Hayatına Başladı

Şanlıurfa’nın ve Türkiye’nin yeni sesi olacak Duru TV, Türksat 4 A uydusu üzerinden yayın hayatına başladı. Yaklaşık 50 ülkede izlenebilecek Duru TV, 30 ilde de temsilcilik açtı.

Duru TV Yayın Hayatına Başladı
 ‘Hayatın kalbi’ sloganı ile yola çıkan Duru TV, Şanlıurfa merkezli olarak Türksat 4 A uydusu üzerinden yeni yayın dönemine ‘merhaba’ dedi. Yönetim Kurulu Başkanlığını Kemal Süt, Genel Müdürlüğünü Mehmet Canbeyli ve Genel Koordinatörlüğünü de Mahmut Kılıç’ın yaptığı Duru TV, bugün itibariyle hizmete girdi.

Şanlıurfa’ya yeni bir soluk katacak olan Duru TV; haber, spor, siyaset ve müzik programlarında genç ve dinamik bir ekiple yola çıkıyor. Yeni yayın hayatında sürpriz isimlerle program yapacak Duru TV’nin, Şanlıurfa’da görsel yayın hayatında büyük bir ses getirmesi bekleniyor.  Şanlıurfa ile sınırlı kalmak istemeyen Duru TV’nin, Güneydoğu başta olmak üzere ülkemiz ile Dünyanın birçok yerinden de izlenebilecek bir kanal olabilmesi için kaliteli ve farklı bir yayın formatı izleyeceği kaydediliyor.

 30 İlde temsilcilik açıldı

Yaklaşık 50 Ülkede izlenebilecek Duru TV, hedefini büyük olarak belirledi. Güçlü bir kadro ile yola çıkan Duru TV, İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin ve Diyarbakır başta olmak üzere 30’a yakın ilde de temsilcilik hizmete açtı.

 
İŞTE DURU TV’NİN FREKANSLARI…

Uydu              :Türksat 4 A

Frekans          :12265

Polarizasyon  :V-Dikey

Symbol rate  :27500

Fec                  :5/6

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2016, 16:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
alaattin fırat
alaattin fırat - 3 yıl Önce

durutv ailesine şimdiden başarılar dilrim// arif faraç// gibi bir hem başarılı hem girişken teşhis tam yerinde olmuştur.suruç yüksel ecz tenisyeni alaattin hoca

Ayşe dilek Cabbek
Ayşe dilek Cabbek - 3 yıl Önce

Yayin hayatinizda başarılar dilerim

sedat taşcı
sedat taşcı - 3 yıl Önce

sevgili kanal yöneticileri şu test yayını yazısını artık kaldırsanız diyorum
kaç aydır ne bitmez test yayınıymış bu .

cengiz
cengiz - 3 yıl Önce

duru tv efendim kanalınızda geçenlerde bir maymun komedi filmi vardı cengiz bond diye lütfen tekrar yayınlarmısınız interneten bulamıyorum

........
........ - 2 yıl Önce

ben duru tv de konuşma yapmıstım televizyona çıkavağımı söylediler sonra internetten baktım yok konumun adıda topluma yararından çok zararı olan programları desteklemiyorum kınıyorum adlı hatta cumhuriyet parkındaydı

karaköprü
karaköprü - 2 yıl Önce

belediyede çalışan ve özel olarak belediyeyi eleştirenlere karşı yorum yazanlar var. twitter ve facebook her yerde karakörü belediyesine en ufak eleştiriye cevap adı altında hakaret içeren yorumlar yazıyorlar.

SIRADAKİ HABER