Dost meclisi gazetecileri unutmadı

-Gülizar Gülebak- Urfanatik Gazetesinede plaket verildi. Şanlıurfa Basın Yayın Enformasyon il müdürü Şerafettin Akın tarafından verilen plaketi Urfanatik Gazetesi imtiyaz sahibi Tahir Gülebak aldı.  Dost meclisinin gazetecileri unutmayarak böyle bir g

Dost meclisi gazetecileri unutmadı

-Gülizar Gülebak-

Urfanatik Gazetesinede plaket verildi. Şanlıurfa Basın Yayın Enformasyon il müdürü Şerafettin Akın tarafından verilen plaketi Urfanatik Gazetesi imtiyaz sahibi Tahir Gülebak aldı. 

Dost meclisinin gazetecileri unutmayarak böyle bir gece düzenlediği için yönetime teşekkür eden, Urfanatik Gazetesi imtiyaz sahibi ve Çalışan Gazeteciler Dernek başkanı Tahir Gülebak şunları söyledi;

“Böyle güzel bir günde gazetecileri unutmayan dost meclisine saygılarımı sunuyorum. Çalışan gazeteciler gününde böyle bir eli bize uzatan dost meclisinin elini sıkıca sıkıyoruz. Gazeteci olarak dost olan insanların yanında olacağımızı belirtmek istiyorum” 

Düzenlenen geceye, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek başkanı Tahir Gülebak, Bakkallar Odası Başkanı Mehmet Altun, Şanlıurfa Basın Yayın Enformasyon il müdürü Şerafettin Akın, Baro Başkanı Hikmet Delebe, STK temsilcileri ve gazeteciler katıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER