17 Şubat 2016 Çarşamba 10:32
Dikkat! Her yapılan test test değil!
banner23

Tüm kalite standartlarını bünyesinde bulunduran Şefkat Oto Test Ekspertiz son teknolojiye sahip donanım ve ekipmanlarla, özellikle ikinci el araçların kaza ya da arıza durumlarını kontrol ve test ederek kapsamlı “oto ekspertiz raporu” hazırlıyor.

Bölgede öne çıkan Oto Test ve Ekspertiz Firması olan Şefkat Oto Test Ekspertiz, konusunda deneyimli ve yetenekli personeli ile sürekli yenilenen profesyonel anlayışıyla önemli hizmetler sunmaya odaklandı.

SERTİFİKALI PERSONELLER

Şefkat Oto Test Ekspertizde test aşamalarında kullanılan tüm cihazlar TSE, İSO, TÜV, CE belgeli ve servisler TUV, Türk Akreditasyon TURKAK, SG ISO ve gerekli tüm Kalite Standartlarına sahip. Firmada ayrıca hizmet veren personeller konusunda gerekli tüm sertifikalara sahip.

Şefkat Oto Test Ekspertiz araç ticareti, oto alım satım, araç tamiri ya da aracılık hizmetleri vermiyor. Firmanın odaklandığı hizmet sadece ekspertiz hizmeti, raporlama, test ve muayene hizmeti veriyor. “Her yapılan test  test değildir. Gerçek test sadece Şefkat Oto Test Merkezinde” sloganı ile hizmet veren firma araç alacakların dikkatli olmaları yanlış yapılan ve yapıldığı iddia edilen ekspertizler nedeniyle sorun yaşamamaları için “Şefkat Oto Test Merkezine” bekliyor.

Şefkat Oto Test Ekspertiz Merkezi iletişim numarası TEL: 0414 357 70 10

WEB: www.sefkatgrup.com

Son Güncelleme: 17.02.2016 10:33