Demiri unutunca kaza kaçılmaz oldu

Şanlıurfa’da kaldırımda yürüyen bir kadına, ATV  motosiklete bağlanmış küçük römork’a konulan demir bir çubuk kadına çarptı. Çarpmanın etkisi ile kadının yüzü kanlar içinde kaldı. Kaza Topçu meydanı kavşağında meydana geldi. Topçu Meydanı’nda kavşaktan d

Demiri unutunca kaza kaçılmaz oldu

Şanlıurfa’da kaldırımda yürüyen bir kadına, ATV  motosiklete bağlanmış küçük römork’a konulan demir bir çubuk kadına çarptı. Çarpmanın etkisi ile kadının yüzü kanlar içinde kaldı.

Kaza Topçu meydanı kavşağında meydana geldi. Topçu Meydanı’nda kavşaktan dönmek isteyen bir ATV motosikletine bağlanan römork demir çubuk, kavşaktaki kaldırımda karşıdan karşıya geçmek isteyen S.K. adlı bayana çarptı. Yüzüne çarpan çubuğun acısı ile yere yığılan genç kadının yüzü kanlar içerisinde kaldı. acıdan yerlerde ağlayan kadın olay yerine gelen  Ambulansa Harran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.

Kavşaktan dönmek isterken bir anda çığlık sesi duyduğunu söyleyen ATV sürücüsü yaşlı adam ise, ne olup bittiğini anlayamadığını ve dönüp baktığında ise bir kişinin yerde yattığını gördüğünü söylerken “ne yapım ekmek paramı kazanmak için bu işi yapıyorum demirleri yükledim kavşaktan dönerken kadın fark etmemiş demirleri” dedi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER