Dalgeç Projesi’nde müjde

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Abide Kavşağı-Karaköprü Dalgeç projesinin pazartesi günü biteceğini duyurdu.

Dalgeç Projesi’nde müjde

Şanlıurfa’da gazetecilerle basın toplantısında bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi Abide Kavşağı Çevik Kuvvet arasındaki yolun açıklama tarihini açıkladı.  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, bu sabah GAP Vadisinde gazetecilerle kahvatlılı basın toplantısında bir araya geldi. Gazetecilerle biraraya gelen Nihat Çiftçi kentteki çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Öte yandan Nihat Çiftçi, Şanlıurfa’da yapımı devam eden Dalgeç Projesi’nin Pazartesi günü biteceği müjdesini verdi. Pazartesi günü Karaköprü dalgeç yolunda trafiğin açılması bekleniyor.

Karaköprü Yolu’nun Pazartesi günü trafiğe açılacağının müjdesini veren Nihat Çiftçi,  “Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı Ulaşım Daire Başkanlığının çok önemli projeleri var. Necmettin Cevheri Bulvarına yapmış olduğumuz 2 köprülü kavşakta üst kiriş indirme ve kapatma çalışması bir hafta içerisinde bitiyor. Pazar günü kapattık ve bu Pazar günü açıyoruz. Bir haftalığına Şanlıurfa’yı trafikte sıkıntıya soktuğumuzu biliyoruz.” diye konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2016, 15:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 2 yıl Önce

Karakopru 2nci 35 ne zaman bitecek

SIRADAKİ HABER