Çiftçi, "Şahıslar Bizim İçin Gerekçe Değil"

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 67 Amatör spor kulübüne nakdi yardım yapıldı. Çiftçi, " Büyükşehir Belediyesi üstün çabalar ile kulübü bu zorluktan kurtardı, kurtarmaya da devam edecek. Hiç kimsenin ela gözüne hayran değil. Hiç kimse için de yapmıyor. Şahıslar bizim için gerekçe değildir"dedi.

Cumhuriyet sosyal tesislerinde Amatör kulüplerine nakdi destek programına Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Milli takım eski teknik direktörü Ersun Yanal, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez, ASKF Başkanı Mehmet Aktaşoğlu, Yönetimi ve Kulüp Başkanları katıldı.

Programda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfaspor'un transfer yapabilmesi için bulunmuş olduğu ligde başarıya gidebilmesi için Büyükşehir Belediyesi üstün çabalar ile kulübü bu zorluktan kurtardı, kurtarmaya da devam edecek. Hiç kimsenin ela gözüne hayran değil. Hiç kimse için de yapmıyor. Şahıslar bizim için gerekçe değildir. Gerekçe Şanlıurfa'da yaşayan 1 milyon 942 bin kişidir. Eğer sporun başında Şanlıurfa varsa Büyükşehir bu takıma sahip çıkacaktır"dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez ve Milli Takım eski Teknik Direktörü Ersun Yanal 67 amatör kulüp temsilcisine nakdi yardım çeklerini takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2018, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER