Çifçi,“KARAKÖPRÜ'DE BİRLİK VE BERABERLİK VAR”

 AK Parti Karaköprü İlçe teşkilatının önceki ve şimdiki yönetimi Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’nin verdiği yemekte buluştu. Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezinde verilen yemekte, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, AK Parti Karak

Çifçi,“KARAKÖPRÜ'DE BİRLİK VE BERABERLİK VAR”

 AK Parti Karaköprü İlçe teşkilatının önceki ve şimdiki yönetimi Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’nin verdiği yemekte buluştu.

Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezinde verilen yemekte, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, AK Parti Karaköprü İlçe Eski Başkanları, Faruk Badıllı ve Nuri Güzel ile İlçe teşkilatında görev alan önceki ve şimdiki yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Birlik ve Beraberliğin ön plana çıktığı toplantıda konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, toplantıya katılan önceki ve şimdiki yönetime teşekkür etti.

Karaköprü'de her zaman birlik ve beraberliğin olduğunun altını çizen Başkan Çiftçi, 2015 seçimlerinde Karaköprü'de büyük bir başarı elde etmek için herkesin birlik ve beraberlik çatısı altında çalışma yapması gerektiğini ifade etti.

AK Parti Karaköprü İlçe eski Başkanı Faruk Badıllı ise yaptığı konuşmada; “Sayın Başkanımız Nihat Çiftçi’nin de dile getirdiği gibi birlik ve beraberliği sağlamak adına ben biliyorum ki sizler yönetimde olmasanız bile yönetim kurulundaymış gibi çalışıp destek vereceğinizden emek vereceğinizden eminim” diye konuştu.

AK Parti Karaköprü İlçe eski Başkanlarından Nuri Güzel, “Bizler ister yönetimde olalım ister olmayalım AK Partili olduğumuz için her türlü desteğe hazır” ifadelerini kullandı.

Daha sonra önceki yönetim ve yeni yönetim kurulu üyeleri karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak AK Parti olarak Karaköprü’ye yapacakları katkı ve destekleri konuştular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER