Çelik Uzun Bir Aradan Sonra Urfa'da

Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı, Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, Şanlıurfa’ya geldi.

Çelik Uzun Bir Aradan Sonra Urfa'da

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı koltuğunu Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’ya kaptıran Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, uzun bir aradan sonra Şanlıurfa’ya gelmemişti. Çelik, özel bir uçakla Şanlıurfa’ya geldi. Bakan Çelik’i GAP Havalimanı’nda Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Kemal Timuroğlu, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda bürokrat ile bin kişi karşıladı.

Davul zurnayla coşkulu bir şekilde karşılanan Bakan Çelik, Harran ilçesine bağlı Demirli mahallesine giderek, Ağrı’da teröristlerle girdiği çatışma sonucu şehit olan Ali Aydar’ın ailesine başsağlığında bulunacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMI
AHMI - 2 yıl Önce

SAYIN FARUK ÇELİK URAFANIN TÜM VEKİLLERİNE BEDEL

ALİ
ALİ - 2 yıl Önce

AYNEN KATILIYORUM AHMI FARUK BEY URFADA URFA İÇİN ÇALIŞTI AMA CEVHERİ GİBİ BİR VEKİL İSE İŞİ KARI TEŞKİLATLARA KARIŞMAK

cemal H.
cemal H. - 2 yıl Önce

fetocu geri gelmiş

cemal H.
cemal H. - 2 yıl Önce

dört parmakçılar ve menfaatçiler hemen arkasına dizilmiş.

Şevket
Şevket - 2 yıl Önce

Akp hergün yerli veya yerli olmayandan bahsediyor çelik urfa için yerli mi? Hey urfalilar ne zaman uyanacaksiniz ne zaman bu kar kör olunmaz sizin verdiğiniz Oy larla akp neler yaptiğini görmüyor musunuz türkiyede demokrasi ayaklaraltinda,insan haklari yok,düşünce özgürlüğü yok ülke mezara çevrildi.yargiyi, yasamayi, yürütmeyi Ben sahip olacağim mantiği gecmiste yaşandi bunun kaniti irak,iran bunlar gibi olmak istiyoruz diyenler buyrum hatalarini tekrar etsinler demeyenler gereğini yapsinlar

SIRADAKİ HABER