Büyükşehirden dev hizmet

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nden 5 yıldızlı havuzları aratmayan hizmet

 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu yüzme havuzları Şanlıurfalı vatandaşların en uğrak yeri haline geldi. Erkek, kadın ve çocuklar için farklı bölüm ve seanslarda bulunan havuzlar 5 yıldızlı otel hizmetini aratmıyor.

Şanlıurfa’da bundan önce süs havuzlarında yüzerek ölümle burun buruna gelen çocuklar kimi zaman baraj, gölet ve kanallarda boğularak yaşamını yitiriyordu. Bunun üzerine havuz yapım çalışmalarına başlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin bu çalışması sayesinde çocuklar güvenli bir şekilde yüzüyor.

Şanlıurfa Merkez’de bulunan ŞUTİM’in içinde bulunan ve hem kadınlara, hem de erkeklere hizmet veren yüzme havuzunda 3 cankurtaran, 2 temizlik personeli, 1 operatör, 1 sorumlu, 1 güvenlik personeli hizmet veriyor.

Yüksek standartlarla donatılan yüzme havuzunun içerisinde fitness salonu, çay ocağı, seyir terası, misafir tribünü ve ilk yardım odası bulunuyor. Gençlerin ve ailelerin güvenle yüzdüğü havuz her seans klorla ve haftada bir gün ise detaylı olarak temizleniyor.

Yaklaşık 3 aydır kapalı yüzme havuzundan faydalandığı belirten Ahmet Yılmaz, "Burada spor yaparak eğleniyoruz. Tesis çok hijyen, temiz ve konforlu. Tüm vatandaşlara tavsiye ediyorum" dedi.


Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2016, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER