Büyükşehir basını iftarda ağırladı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Şanlıurfa’da görev yapan basın mensupları bir araya geldi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Şanlıurfa’da görev yapan basın mensupları bir araya geldi. Çiftçi açılışı bayramın ikinci gününde yapılacak GAP SUKAY tesislerini basına gezdirdi.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar programına, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,Şanlıurfa Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, STK’lar, Dernek Yöneticileri ve Gazeteciler katıldı. iftar programında konuşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi “İftar yemekleriyle 13 ilçemizle de bir araya geldi. Çok şükür bu ay içerisinde ilimizin prestijini sarsabilecek hiçbir hadise ve olay olmadı. Bütün programlar birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde geçti. Tüm Kurumlar ve Hayır sahipleri, tüm Şanlıurfa kenetlendi fakir fukarasını hiçbir zaman göz ardı etmedi. Bu konuda tüm kurumları, kuruluşları, şahısları, hayır sahiplerini tebrik ediyorum” dedi
 İftarın yemeğin ardından Çiftçi açılışı bayramın ikinci gününde yapılacak GAP SUKAY tesislerini basına gezdirdi. 
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2016, 22:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ş.DOĞAN
Ş.DOĞAN - 3 yıl Önce

Bld. Başkanı ancak basına yemek verir.O da menfattin dolayı.Nasıl olsa belediyenin parası

SIRADAKİ HABER