Büyükşehir Adayı Beyazgül, "Hemşehrilerimin Dualarını Bekliyorum"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Zeynel Abidin Beyazgül, ilk açıklama geldi.

Büyükşehir Adayı Beyazgül, "Hemşehrilerimin Dualarını Bekliyorum"
Şanlıurfa'ya hizmet edeceğini belirten Beyazgül: " Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühüyle AK Parti ’mizin Şanlıurfa Belediye Başkanı Adayı olmam uygun görülmüştür. Siz değerli hemşehrilerimin destekleriyle inşallah Peygamberler Şehri Şanlıurfa'mıza hizmet etme bahtiyarlığına erişeceğim. Başta adaylığımı uygun gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Yerel Yönetimler Başkanımız Mehmet Özhaseki’ye, AK Parti Şanlıurfa Başkanımız Bahattin Yıldız'a ve tüm teşkilatımıza teşekkür ediyor, Rabbim’den verilen bu görevi hakkıyla yapabilme gücünü vermesini niyâz ediyorum. Tüm hemşehrilerime saygı ve sevgilerimi sunuyor, dualarını bekliyorum." ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 11:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eczacı Kalfası
Eczacı Kalfası - 8 ay Önce

Allahın İzniyle Seni Büyükşehir Belediye Başkanı Yapacağız Başkanım Vira Bisimillah

Dicle
Dicle - 8 ay Önce

Dualarımız seninle Zeynel Başkan.

İbrahim Halil
İbrahim Halil - 8 ay Önce

Allah yar ve yardımcın olsun Zeynel Başkan.

mersavi
mersavi - 8 ay Önce

karaköprü belediyesi için sabri yetim

DUYARLI KÖYLÜ
DUYARLI KÖYLÜ - 8 ay Önce

Zeynel Başkan; Urfa'ya döner dönmez ilk işiniz İnşAllah,yaklaşık olarak üç aydır su altında olan SURUÇ ilçesine bağlı KÜÇÜK SERGEN köyü (mahalle) ile ilgilenmeniz olur. Köylü mahalle içinde hiç bir yere akıntısı,tahliyesi olmayan su göletlerinden dolayı köyü terk etmektedirler.Saygılarımla tüm kamu oyuna ...

SIRADAKİ HABER