Büşra Demir için ailesi eylem yaptı

Şanlıurfa’da, trafik kazasında yaşamını yitiren 18 yaşındaki Büşra Demir’in yakınları, çocuklarının öldüğü yolda eylem yaparak, başka kişilerin ölmemesi için önlem alınmasını istedi.

Büşra Demir için ailesi eylem yaptı

Geçen 4 Aralık günü Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir çağrı merkezinde operatör olarak çalışan ve mesai çıkışı eve gitmek için yolun karşısına geçmek isteyen Mahmut Ağca ile Büşra Demir, otomobil çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

Yaşamını yitirenlerden Büşra Demir’in yakınları, gerekli trafik tedbirlerinin bulunmadığı gerekçesiyle kazanın meydana geldiği yolda toplandı. Büşra Demir’in ağabeyi Selçuk Demir, kardeşinin yolda gerekli önlemler alınmaması nedeniyle öldüğünü belirterek, "Kız kardeşim ve iş arkadaşı bir elim trafik kazasına kurban gittiler. Bu yolun güvenlik zafiyeti oluşturduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yolda hız kontrolü, uyarı levhası ve aydınlatma yok. Bizim canımız yandı, başkalarının canları yanmasın. Artık bu yolda Büşra'lar, Mahmut'lar ölmesin isteniyorsa gerekli önlemler alınsın" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2015, 09:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Allah rahmet eylesin  Allah rahmet e
Allah rahmet eylesin Allah rahmet e - 4 yıl Önce

Allah rahmet eylesin
Allah rahmet eylesin

SIRADAKİ HABER