Burs verecek öğrenci bulmadık haberine açıklama

Son dönemde basında yer alan Ankara’da burs verecek Urfalı öğrenci bulamadık haberiyle ilgili açıklama yapan ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut NİMETOĞLU telefonlarımız susmamaktadır diye serzenişte bulunmuştur. Ankara Şanlıurfalılar Derneğinin 2014-20

Burs verecek öğrenci bulmadık haberine açıklama

Son dönemde basında yer alan Ankara’da burs verecek Urfalı öğrenci bulamadık haberiyle ilgili açıklama yapan ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut NİMETOĞLU telefonlarımız susmamaktadır diye serzenişte bulunmuştur.

Ankara Şanlıurfalılar Derneğinin 2014-2015 Öğretim yılında vermiş olduğu burslar ile ilgili açıklama yapma gereğinde kalan ŞANDER Başkanı NİMETOĞLU haberi şöyle değerlendirmiştir.

Haberin ŞANDER ile ilgisinin olmadığını ve bu yıl Derneklerine çok sayıda Urfalı öğrencisinin burs başvurusunda bulunduğunu belirtmiştir. Şuan ŞANDER olarak 50 Urfalı öğrenciye burs verdiklerini hedeflerinin önümüzdeki yıl bunun en az 100’e çıkarmak olduğunu vurgulamıştır.

Öğrenci burslarının üçüncü ay ödemelerini ise17.01.2015 tarihinde Cumartesi günü Dernek Merkezinde dağıtacaklarını ve bursların verilmesine sebep olan tüm hayırseverlerin hayırlarının Halil İbrahim Bereketiyle bereketlenmesini belirtmiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER