Birecik’te var Urfa’da yok

Şanlıurfa’da en büyük sıkıntıların başında gelen gençlerin ve çocukların zaman geçireceği eğlence mekanı eksikliği bir türlü giderilemiyor.

Birecik’te var Urfa’da yok

Yıllar öncesinde kapanan Lunapark geri açılmazken, vatandaşlar çocuklarıyla eğlence merkezlerinde zaman geçiriyor. Şanlıurfa’da olmayan lunapark ilçelerde bulunuyor. Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde Fırat kenarına kurulan lunapark özellikle akşamları dolup taşıyor.

VATANDAŞLAR BAYRAM ÖNCESİ LUNAPARK İSTİYOR

Şanlıurfa’da bulunan vatandaşlar çocuklarının zaman geçireceği bir lunaparkın olmadığını belirterek yetkililere seslendi. Ramazan Bayramı öncesinde lunapark yapılarak çocuklara sürpriz yapılmasını isteyen yetkililer lunapark hizmetine Büyükşehir’in el atması gerektiğini savundu.

LUNAPARK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ İÇİN Mİ YAPILMIYOR?

Öte yandan vatandaşlar lunapark yapılmamasının nedenini alışveriş merkezlerinde olan çocuk eğlence merkezlerine bağladı. Hatır gönülle iş yapıldığını belirten vatandaşlar lunaparkın alışveriş merkezlerinin işini kıracağını düşündükleri için yapım izni verilmediğini iddia etti.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2016, 15:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Omer karatas
Omer karatas - 3 yıl Önce

Lunaparkin olmasi cok iyi olacagini dusunuyorum cocuk larin eylenme yeri olur .

palmiye
palmiye - 3 yıl Önce

lütfen bir lunapark inşa edin bende çocuğum bende eğlenmek istiyorum....

selinnn
selinnn - 3 yıl Önce

ne olursunuz ilçede oturuyorum hiçbir eğlence merkezi yok burda okul olduğu için tatilede 3 ay tatilde çıkıyoruz tatil yerimiz şanlıurfa ve bir çocuk olarak sizden tek isteğim lunapark gondol ve çarpışan arabalar lütfen görevlilere sesleniyorum lunaparkk.....

SIRADAKİ HABER