Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün Şanlıurfa’da.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği toplantısına katılmak üzere Şanlıurfa'ya geldi. Bakan Ergün, ilk olarak Şanlıurfa Tanıtım Merkezi'ne geçerek 3 boyutlu gözlükle kentin tarihi ve turistik mekanlarını izledi. G

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün Şanlıurfa’da.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği toplantısına katılmak üzere Şanlıurfa'ya geldi. Bakan Ergün, ilk olarak Şanlıurfa Tanıtım Merkezi'ne geçerek 3 boyutlu gözlükle kentin tarihi ve turistik mekanlarını izledi.

GAP Havalimanı'na inen Bakan Ergün'ü Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Yücetepe ile çok sayıda bürokrat karşıladı. Bakan Ergün'ü karşılayan Vali Güvenç, bir programını nedeniyle uçakla İstanbul'a hareket etti.

Bakan Ergün daha sonra uzun bir araç konvoyuyla ilk olarak kentin simgesi Balıklıgöl'e geçti. Burada bir süre dolaşan Bakan Ergün, daha sonra Şanlıurfa Tanıtım Merkezi'nde 3 boyutlu olarak kentin tarihi ve turistik mekanlarını izledi. Cuma namazı için Dergah Camii'ne geçen Bakan Ergün, Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği toplantısına katılacak.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER