Bilal Erdoğan Şanlıurfa'da

Bir dizi temaslardan bulunmak üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan Şanlıurfa'ya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu ve Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek Kurul Üyesi Bilal Erdoğan, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'ya geldi. Erdoğan'ı Havalananında Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Türkiye Gençlik vakfı yöneticileri karşıladı. Türkiye Gençlik STK'ları Platformu'nun (TGSP) davetlisi olarak kente gelen Erdoğan Özel bir otelde vakıf temsilcileriyle bir araya geldi. Erdoğan, TGSP Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Terzi ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ü de ziyaret etti. Büyükşehir belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Erdoğan'a tespih ve Göbeklitepe maketi etti. Erdoğan ise tablo hediye etti.

Bilal Erdoğan, Büyükşehir belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgüş'e 31 mart seçimlerinde büyük bir faklı ile seçimim kazandınız sizi tebrik ediyorum Allah hayırlı Uğurlu etsine dedi. Bilal Erdoğan Büyükşehir Ziyaretinin Ardından Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'i makamında ziyaret etti.

Belediye önünde vatandaşlar Bilal Erdoğan'a büyük ilgi gösterirken İstanbul müjdesini bekliyoruz dediler.

Erdoğan akşam saatlerinde ise bölge STK'ları ile istişare toplantısı düzenleyecek.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 06:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet63
mehmet63 - 4 ay Önce

bu adam neciki görevi ne ki vali karşılıyor sıfatı ne

devlet akp
devlet akp @mehmet63 - 4 ay Önce

sanane ne yapacan qardeş

çağrı
çağrı - 4 ay Önce

hangi resmi sıfatla geliyorki şehrin mülki amiri olan vali onu karşılıyor.sen kimsinki stk larla istişare yapıyorsun.sen git istanbul havaalanındaki lokantada 1 tabak yemeği 100 tlye sat cebini doldur.belki kefenin cebi vardır.

DÜRÜSTLÜK
DÜRÜSTLÜK - 4 ay Önce

İSTANBUL MÜJDESİNİ BEKLİYORLRMIŞ, HAK HUKUK ADALET PEKİ....!

SIRADAKİ HABER