Beyazgül,”Milletvekillerin tamamını alacağız”

Şanlıurfa Ak Parti İl Başkanı Zeynel  Abidin Beyazgül,  ilk yönetim kurulu  toplantısını gerçekleştirdi. Beyazgül, “Bu kadroyla Urfa’yı ve Ak Parti’yi çok daha ileriye götüreceğiz. Önümüzdeki seçimde milletvekillerinin tamamını biz çıkaracağız” dedi. Geç

Beyazgül,”Milletvekillerin tamamını alacağız”

Şanlıurfa Ak Parti İl Başkanı Zeynel  Abidin Beyazgül,  ilk yönetim kurulu  toplantısını gerçekleştirdi. Beyazgül, “Bu kadroyla Urfa’yı ve Ak Parti’yi çok daha ileriye götüreceğiz. Önümüzdeki seçimde milletvekillerinin tamamını biz çıkaracağız” dedi.

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan Ak parti 5. Olağan Kongre’de İl başkanlığa seçilen Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti Şanlıurfa İl başkanlığında ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, yönetim kurulu üyeleriyle tek tek tokalaştı.

Beyazgül, gazetecilere yaptığı açıklamada “Bu kadroyla Urfa’yı ve Ak Parti’yi çok daha ileriye götüreceğiz. Önümüzdeki seçimde milletvekillerinin tamamını biz çıkaracağız. ben de Ak Parti’ye hizmet edeyim diyen çok arkadaşımız oldu. Seçilmeyenler belki daha değerli ve kıymetli ama bu işler nasip meselesi. Bu listeye giremeyenleri biz gönlümüze yazdık. Yedek listemizdeki arkadaşları bu dönem çalıştıracağız. Onların da büyük görevler yapacağına inanıyorum”dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER