Berberlerde Bayram Mesaisi Başladı

Şanlıurfa’da yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla berber esnafı gece yarasına kadar kalarak müşterilerini bayrama yetiştirmeye çalışıyor. Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla vatandaşlar alışveriş telaşına düşerken, bayramı yoğun geçiren esnaf grupları arasın

Berberlerde Bayram Mesaisi Başladı
Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla vatandaşlar alışveriş telaşına düşerken, bayramı yoğun geçiren esnaf grupları arasında ilk sıralarda yer alan berberleri, müşterilerini bayrama yetiştirme telaşı aldı.
Bayramın yaklaşmasıyla yoğunlukların da başladığını belirten 15 senelik berber olduğunu belirten Nabi Özcan “Elhamdülillah işimiz çok iyidir. Çocukluğumdan şimdiye kadar bu işi yapıyorum. Bayrama günler kala çok yoğunluk yaşıyoruz. Sabah saat 08.00 sıralarında işbaşı yapıyor, gece geç saatlere kadar çalışıyoruz, Özellikle son birkaç gün müşterilerin yoğunluğundan doğru dürüst istirahat edemiyoruz. Arife günü sabaha kadar çalışıyoruz. Dükkânda normal günlerde günde30-40 kişiyi tıraş ediyoruz. Bayrama sayılı günler kala 70-90 kişiye kadar tıraş yapıyoruz.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER