Benzini Biten Aracı Refüje Çıkardılar


Benzini Biten Aracı Refüje Çıkardılar

Eklenme Tarihi : 17-07-2013 / 09-16-31 258 Defa Okundu

Şanlıurfa Abide Kavşağı’nda iki kişi tarafından orta refüje çıkarılarak yolun karşısına geçirilen otomibili görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Kırmızı ışıkta beklerken benzini biten otomobildekiler ne yapacaklarını şaşırdı. Geriye doğru yol alamayan sürücüler tümsek nedeniyle ileri de gidemeyince çareyi yayalar için yapılan orta refüjü kullanmakta buldu. Kol gücüyle itilen otomobil orta refüj üzerinden geçirilerek karşı istikamette bulunan benzin istasyonuna götürüldü. Aracı kaldırımda gören yoldan geçen diğer sürücüler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Orta refüjdeki tekerlek izleri daha önce kaldırımın aynı amaçla birçok kez kullanıldığını gösterir nitelikte.(URFA HA)


Facebook Yorumları

Site İçi Yorum Yaz

Site İçi Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.


Paylaş
 
 

Anket

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclisinin işleyişi nasıl olmalıdır sizce?

Anket Sonuçları

Günün Gazetesi

Urfanatik Gazetesi

HAVA DURUMU

Havadurumu  • Urfanatik
  • Tasarım: Rose Ekol
  • sanalbasin.com üyesidir
Sitede yer alan yazılardan, yazarları ve kaynakları sorumludur. Sitede Yer Alan Bütün içerikler kaynak gösterilerek tekrar kullanılabilir. Gazetemiz, AA ve İHA abonesi olup kullanılan haberler ajans bilgisi dışında kullanılmasından doğabilecek zararlardan urfanatik gazetesi meshul değildir. Şanlıurfa'nın en güncel haber sitesinde yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Oluşabilecek maddi yada manevi olumsuzluklardan sitemiz sorumlu değildir. we love google © 2003-2013