Başkan Yavuz’dan Baro Başkanı Tüysüz’e hayırlı olsun ziyareti

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz; Şanlıurfa Barosu’nun yeni başkanı seçilen Ahmet Tüysüz ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Yavuz’dan Baro Başkanı Tüysüz’e hayırlı olsun ziyareti

 Başkan Yavuz; ziyarette yaptığı konuşmada Şanlıurfa Barosunun kent adına önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek, demokratik bir ortamda gerçekleştirilen seçimlerde göreve getirilen Ahmet Tüysüz ve ekibini tebrik ederek başarılar diledi. Şehit Aileler Derneği “olarak bizler, ilimizde mülki amirleremiz, resmi dairelerimiz, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ile uyum içerisinde ve birlik beraberlik içerisinde çalışmalar yapmaktayız. Davamız Şehit Aileler Gaziler ve Şanlıurfaya hizmet etmek. Bu anlamda yönetime yeni seçilen Ahmet Tüysüz Başkanımız ve yönetim kurulu üyeleriyle birlik beraberlik içerisinde işbirliğimizi devam ettireceğiz. Sayın Ahmet Tüysüz ve ekibinin baromuzu hak ettiği güçlü ve saygın konuma getireceğine olan inancımız tamdır. Sayın Tüysüz ve ekibini kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Şanlıurfa Baro Başkanı Ahmet Tüysüz’de Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ İlimizin önemli sivil toplum kuruluşu arasında yer alan Şehit Aileler Derneği bizde birlik beraberlik içerisinde çalışma azmi ve kararlılığında olacağız. Meslektaşlarımız tarafından bana ve çalışma arkadaşlarıma baroya ve kente hizmet etme görevi verildi. Çalışla arkadaşlarımla birlikte bu güven ve onura layık olmak için yoğun çalışma içerisinde olacağız” diye konuştu.
Ziyarette Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz Baro Başkanı Ahmet Tüysüz’e ziyaret anısına Seyit Onbaşı maketini hediye etti

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER