Başkan Yavuz'a en iyiler ödülü

Şanlıurfa Platformu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Mesleğinde En İyiler’ adlı ödül töreninde Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ödüle layık görüldü.

Başkan Yavuz'a en iyiler ödülü

 Merkezi Ankara’da bulunan Şanlıurfa Platformu tarafından geleneksel hale gelen ve bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Mesleğinde En İyiler’ ödül töreninde birbirinden farklı isimler ödüllere layık görüldü. Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi yakınlarına verdiği hizmetlerinden dolayı Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz Şanlıurfa’daki en iyi dernek başkanlarından biri olarak gösterildi. Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi yakınlarına yaptığı başarılı çalışmalar, terör sorunları, ülkenin ve Şanlıurfa’nın bütün sorunlarını gündeme getiren Mehmet Yavuz ödüle götüren etkenler oldu.

 Türk Eğitim Derneği(TED) Koleji’nde düzenlenen törenle ödüller sahiplerini buldu. Yılın en iyi STK başkanlarından biri olarak seçilen Mehmet Yavuz, düzenlenen törende Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’nın elinden ödülünü aldı. Başkan Yavuz, törende ödülü görevini en iyi şekilde yaparken şehit olan Askerler, Polisler, köy korucuları ve Mardin Derik'te teröristlerce kalleşçe şehit edilen kaymakam Muhammed Fatih Safitürk adına aldığını ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER