Başarılı Müdüre Önemli Görev

Şanlıurfa’nın eski Emniyet Müdür Yardımcısı Erhan Gülveren, Şanlıurfa’da ve Gaziantep’te görev yaptığı süre boyunca gösterdiği üstün başarısının meyvesini aldı.

Başarılı Müdüre Önemli Görev

Zorlu görevlerde başarı elde eden Gülveren’e önemli bir görev verildi. Gülveren görevini Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak devam edecek.

2015 yılında Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Erhan Gülveren Gaziantepte yaptığı çalışmalarla sadece Gaziante’in değil Şanlıurfalılarında takdirini topluyordu. Urfanatik Ailesi olarak çalışmalarını yakından takip ettiğimiz Gülveren’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Erhan Gülveren kimdir ?

1963 yılında İzmir’de doğdu. İlk ve ortaokul öğrenimini aynı ilde bitirdi. 1981 yılında Polis Kolejini, 1985 yılında Polis Akademisini derece ile bitirdi.

1985 yılında Ankara İl Emniyet Müdürlüğü’nde Komiser Yardımcısı olarak göreve başladı. Daha sonra Elazığ, Aydın(Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü), Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanlığı ve Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev yaptı.

2008 Yılında 1. Sınıf Emniyet Müdür rütbesine terfi ederek Polis Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Polis Başmüfettişi olarak göreve başladı. 2015 Yılı Ocak ayından Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü’ne ataması yapıldığı tarihe kadar geçen sürede Polis Teftiş Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü.

Almanya ve İngiltere’de mesleki gezi ve incelemelerde bulundu. Yurtiçinde mesleki birçok kurs ve seminerlere katıldı. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2017, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER