Başarı Belgesiyle Ödüllendirildiler

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; 2011 yılından bu yana Suriye’de yaşanan iç karışıklıklardan dolayı Türkiye’ye sığınan Suriyelilere verilen hizmet dolayısıyla İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve İl Göç İdaresi Müdürlüğü yöneticilerine başarı belgesi verdi.

Başarı Belgesiyle Ödüllendirildiler
Valilik toplantı salonunda belgelerin takdimi öncesinde bir konuşma yapan Vali İzzettin Küçük; Suriyeli misafirlere gerek kamplarda gerek kamp dışında verilen hizmetler dolayısıyla emeği geçenlere teşekkür etti. Yapılan hizmetin özellikle vicdani yanına dikkat çeken Vali İzzettin Küçük: “Zor bir görevi yürütüyorsunuz. Vicdani yönü ağır basan bir görevi ifa ediyorsunuz. Bu konuda Şanlıurfalıların misafirlerine karşı gösterdikleri hassasiyeti sizler de misafirlerimize gösterdiniz. Bu hizmetin yürütülmesinde en yukarıdan en aşağıdaki emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Vali Yardımcısı Meral Uçar ise; İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile İl Göç İdaresi Müdürlüğünün bu süreçte koordineli bir şekilde çalıştığını belirterek, koordinasyonun sağlanmasında kendilerine her türlü desteği veren Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’e teşekkür etti. 

Konuşmaların ardından Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük tarafından Vali Yardımcısı Meral Uçar, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mahmut Sönmez, İl Göç İdaresi Müdürü Ensar Şener, kurum çalışanları ve kamp sorumlularına başarı belgeleri takdim edildi. 

Vali İzzettin Küçük daha sonra başarı belgesine layık görülen personelle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2016, 14:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER