Balkon Durak kullanılamıyor

Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesi Doğukent mahallesinde bulunan otobüs durağı görenleri hayrete düşürdü.

Balkon Durak kullanılamıyor
Mustafa Bayar
Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesi Doğukent mahallesinde bulunan otobüs durağı görenleri hayrete düşürdü. Durak yeni yapılan yol nedeniyle ulaşılması imkansız oldu.
Karaköprü ilçesi Doğukent mahallesinde yapılan otobüs durağına yol vurdu, durak balkon gibi yüksekte kalınca vatandaşlar durağı kullanamadan kaderine terk edildi.
Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan durak yenileme ve yeni durak inşa çalışmaları sırasında Ulaşım ağının rahat sağlanması amacı ile Karaköprü ilçesi Doğukent mahallesinde Otobüs hattına yeni banklı durak yapıldı. Fakat aradan belirli bir zaman sonra yeni yapılan 35 metre yol çalışması nedeniyle yapılan durak çok yüksekte kalında kullanılmaza hale geldi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Mahalle vatandaşları, "Daha önce burada durak yoktu durak yapıldıktan kısa bir süre sonra 35 metre yol çalışması başladı, yol çalışması nedeniyle yapılan durak bir balkon gibi yüksekte kalınca kullanılmaz hale geldi. Madem burada yol yapılacaktı ona göre bir durak projesi olması gerek bizim her şeyimiz ters" diye sitem ettiler. 
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2016, 11:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Özellikle KaraKöprüde dudaklar sadece levhalardan oluşuyor. Yaz kış açık alanda otobüs bekleniyor. Merkezden geldiğinizde durak değil levhalarla karşılaşacaksınız maalesef.

SIRADAKİ HABER