Bahar Geldi, Dağlı Alanlara Hücum

Şanlıurfa'da havanın güzel olmasını fırsat bilen vatandaşlar dağ yamaçlarında çiçekler arasında piknik yapmanın keyfini çıkardı.

Bahar Geldi, Dağlı Alanlara Hücum
Şanlıurfa'da  havanın güzel olmasını fırsat bilen vatandaşlar dağ yamaçlarında çiçekler arasında piknik yapmanın keyfini çıkardı.
Şanlıurfa'da yağan yağmurun ardından açan Güneş ile birlikte dağ yamaçlarında çiçekler arasında piknik yapmanın keyfini çıkardı. Vatandaşlar  dağ yamaçlarında havanın da güzel olmasını fırsat bilerek keyifli gün geçiren vatandaşlar, ailecek piknik yapıp, yürüyüş ve çeşitli sosyal aktivitelerle bahar havasının keyfini çıkardılar. Şanlıurfa Kırsal alanlarda Renga renk açan çiçekleri ve baharın gelmesini çok özlediklerini ifade eden aileler , çocuklarıyla piknik yaparak eğlendiklerini dile getirdi.
Kent merkezinin gürültüsü ve stresinden kurtulmak isteyen aileler, Göbeklitepe'ye çıkarak güzel vakit geçiriyorlar. Baharın gelmesiyle birlikte bazı vatandaşlar piknik için ilçenin değişik yerlerini tercih ederken, bazıları da Göbekelitepe Dağı'nın eteklerini tercih ediyorr aileler, bir Geöebklitepe gezerken diğer yandan ise piknik yapmanın keyfini çıkardılar.
Piknik yapmaya çıkan aileler, bir tarafta Göbeklitepe diğer taraftan ise eşsiz dağ manzarası ile doğanın tadını çıkardıklarını belirterek, "Biz her yıl buraya piknik yapmaya mutlaka geliriz. Buranın hem havası güzel hem doğa çiçekleri çok güzel. Güneşli havayı fırsat bilip buraya geldik. Bir yandan doğa'nın güzelliklerini keşfederken , bir yandan da hoşça vakit geçirerek piknik yaptık" şeklinde konuştular. 
Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2016, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER