Bağımsız aday Topdağına kayak merkezi yapacak

Genel seçimlere bir kaç ay kala aday adayları görücüye çıktı. Şanlıurfalı iş adamı Aziz Yüksel seçim çalışmalarına başladı. Yüksel kazanması halinde büyük  vaadında bulundu. Balıklıgölü Urfa kalesine çıkaracağını söyledi. Haziran ayında yapılacak milletv

Bağımsız aday Topdağına kayak merkezi yapacak

Genel seçimlere bir kaç ay kala aday adayları görücüye çıktı. Şanlıurfalı iş adamı Aziz Yüksel seçim çalışmalarına başladı. Yüksel kazanması halinde büyük  vaadında bulundu. Balıklıgölü Urfa kalesine çıkaracağını söyledi.

Haziran ayında yapılacak milletvekili seçimlerine bir  kaç ay kala aday adayları görücüye çıkmaya başladı. Şanlıurfalı İş adamı Aziz Yüksel bağımsız adaylığını açıkladı. Çalışmalara hızlı başlayan Bağımsız aday  Yüksel Evren saniye sitesinde secim startını verdi. Esnafı gezen Yüksel seçimde yapacağı icraatları anlattı.

Yüksel, Şanlıurfa'ya aşık bir insan olduğundan dolayı Şanlıurfa'da kendisinden başka kimse Urfa'ya hizmet edemediğinden dolayı bağımsız milletvekili olarak adaylığımı açıkladığının belirten Yüksel, " Projelerimi taktım etmek istiyorum, ilk etapta Abide'den Balıklıgöl'e kadar yürüyen bant yaptıracağım çünkü yaşlı Ninelerimiz, Dedelerimiz ve engelli kardeşlerimiz kullanması için Balıklıgölü Kaleye çıkaracağım bu olay sizlere bir hayal gibi gelebilir fakat göreve geldiğimiz gibi kalede yapay ve manetör  göl oluşacaktır. çünkü Şanlıurfa kalesi terk edilmiş bir durumda biz yıllarca Urfa kalesine çıkmadık kale restore edildikten sonra bizler her akşam ücretsiz konserler düzenleyeceğiz, ayrıca Urfa kalesinden Urfa'nın dört tarafından teleferik yapacağız bu şekilde trafik rahatlayacaktır. Kayak için Şanlıurfalı vatandaşlar Uludağ'a, Kartalkaya, Erzurum'a gitmeyecek onun için Topdağında kayak merkezi yapacağız ve beş yıldızlı otellerimiz oluşacak yapay kayak pisti ve sunni kar yaptıracağız ayrıca Şanlıurfaspor'u şampiyon yapacağız Şampiyonlar ligine çıkarıp çeyrek finallerde oynatacağız" dedi.

Bağımsız aday daha sonra esnafı gezip yapacağı projelerini anlattı.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER