Aziz Hoca eski sağlığına kavuştu

Kurban Bayramı öncesi gittiği Kutsal Topraklarda aniden rahatsızlanan Gönüllü Kuruluşlar As Evi yöneticilerinden Aziz Kutluay, sağlığına kavuştu. Şanlıurfa'ya gelir gelmez ise ilk işi Aş Evin'de muhtaç ailelere yardım etmek oldu.

 Doktorlar tavsiyesiyle aş evine kadar yürüyerek gelen Kutluay geçirdiği hastalığı şöyle anlattı.
“Kısacası ne olduğunu anlayamadık. Orda arifeden iki gün önce bir kiriz oluşmuş, ileri boyutta. Tabi Suriye hastanelerinde müdahale edildi. Hatırlamasam bile Allaha şükür hayata dönmüşüz. Daha sonra diyanet hastanesinde kaldık. 10 gün ve daha fazlası çok iyi baktılar sağ olsun itinayla yaptılar tedaviyi oradaki ekip. Daha sonra bizi ambulans uçakla Ankara’ya gönderdiler. Mutlaka Ankara’da İhtisas hastanesine bir görün dediler. Bu hususta bütün milletvekillerimize istisna hiç yok hepsi sağ olsun bizi aradılar, yardımcı oldular. Özellikle Ahmet Eşref Fakıbaba orada yerimizi hazırlamasında ve diğerleri, Celalettin güvenç bey orda hastaneye kadar geldi.

 Allah hepsinden razı olsun. Hemşerilerimiz, kardeşlerimiz, uçağın gelmesinde bizi alıp Ankara’ya getirmesi normal uçağa da binemezsin dediler. Kalp rahatsızlığı, basınçla rahatsız eder seni. Şükürler olsun uçakla ülkemizin gücünü gösteriyor. Orada ufak bir müdahale yapıldı. Daha sonra söyledim tedavime Harran üniversitesinde devam etmek istiyorum. Geldik burada da Rektör beyden tutun en alt kademedeki müstahdemine kadar ve hastanelerimizin bu kadar temiz olduğunu bilmiyordum. Burada bize müdahale edildi şu anda tedavimiz devam ediyor. Ayda bir kontrol Elhamdülillah genç doktorlarımız var. Tabi doktorlar bize diyorlar her gün yürü yürüyüşü evden aş evine yapıyorum. Ve geldik aş evinde güzel şeyler oluyor, arkadaşlar güzel hizmet yapıyorlar burada. Elhamdülillah sağlık durumum iyi inşallah daha da iyi olur. Bu fakir fukaranın eşin dostun duaları bizi döndürdü yoksa ben bildiğim kadarıyla iş bitmişti” şeklinde konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2016, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER