Ayhan, Yapılan Projeleri Tanıttı

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan yerel ve ulusal gazetecilerle bir araya gelerek ilçenin genel durumu, yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verdi.

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan Kültür Merkezinde düzenlediği yerel ve ulusal gazetecilerle bir araya geldi. Ayhan Akçakale'de yapılan projeler ve devam eden projeleri otobüs turu ile basın mensuplarıyla paylaştı.
İlçeyi gelip ziyaret eden gazetecilere teşekkür eden Ayhan, "Gazetecilerle bundan sonra daha sık bir araya gelmeye çalışacağız, en azından bizim eksiklik görmediğimiz onlar görürler ve yerinde gördükleri zaman eleştiriler yapsalar dahi gördüklerini artı şeyleri de yazarlar, bilindiği gibi Suriye savaşından muzdarip olduğumuz konu işsizlik. Herkes geldiği zaman iş talep ediyor. Belli bir seviyeye kadar iş imkanı verebiliyorsun. Ama inşallah temennimiz o ki savaş biter, sınır kapımız açılırsa bizde güzel bir şekilde insanımız orda su satarak bile geçimini saplayabilir. Başımızda bulunan terör koridoru kurulmak istenen malum Amerikan’nın, Avrupa’nın Türkiye’ye karşı olduğu bir çalışma. Allah’a şükür bu şimdi biraz püskürtüldü. En kısa sürede inşallah sınırda temizlenecek ve Cerablus’ta, Afrin’de uygulanan sistem burada da inşallah Rakka’ya kadar uygulanacak ve gelecekte ki hayalimiz de Rakka Belediye Başkanı olmak inşallah"diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2018, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER