Aş Evi Hayırseverlerin Desteğini Bekliyor

11 Ayın Sultanı Ramazan ayında muhtaç aileler, Gönüllü Kuruluşlar Aş Evi aracılığıyla yardım sever vatandaşların yaptıkları hayırlar ile ayakta durmaya devam ediyor.

 Yaklaşık 24 yıldır hayırsever vatandaşların yaptıkları hayırları gönül köprüsü vaziyeti görerek muhtaç. Dul, yetim, fakir, mahkum yakını gibi ailelere ulaştırmak üzere yola çıkan Gönüllü Kuruluşlar Aş Evi, bu Ramazan’da da muhtaç ailelerin sofrasında sıcak yemek ulaştırmaya devam ediyor.

Ramazan ayında muhtaç ailelere sıcak yemeklerinin eksik edilmediğini, yine muhtaç ailelere verilmek üzere kuru gıda ihtiyacının olduğunu belirten Gönüllü Kuruluşlar Aş Evi Yöneticilerinden Aziz Kutluay; “ Malumunuz 24 yıldır burada hayırsever vatandaşların yaptıkları hayırları ve destekleri, muhtaç ailelere ulaştırıyoruz. Hamd olsun Ramazan ayındayız ve bereket ayındayız, bu bağlamda muhtaç ailelerimize verilmek üzere kuru gıda ihtiyacımız bulunmaktadır. Yaklaşan Ramazan Bayramı için de çocuklarımıza giysi, ayakkabı gibi ihtiyaç malzemeleri gerekli. Hayırsever vatandaşlarımızdan ricamız, her yıl olduğu gibi bu yılda bizi yalnız bırakmayarak muhtaç ailelerin yüzünü güldürmeyi istiyoruz. Allah şimdiden yapılan ve yapılacak olan hayırlardan dolayı razı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2016, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER