Aman Dikkat! Kafanıza Düşebilir

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Ahmet Bahçıvan İş Merkezi otobüs durağının arkasında bulunan ve kırılan asma tavan tablaları, her gün binlerce vatandaşın geçtiği alanda tehlike saçıyor.

Aman Dikkat! Kafanıza Düşebilir

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesine bağlı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin hemen yanında bulunan Ahmet Bahçıvan İş Merkezi otobüs durağının arkasındaki asma tavan tablaları, kırılmış durumda. Her gün binlerce kişinin otobüse bindiği iş merkezi önündeki manzara, görenleri hayrete düşürüyor. Olası bir durumda tabelaların bir vatandaşın üstüne düşmesi, büyük bir faciayı da beraberinde getirebilir.

‘İlla Birisinin Kafasına Düşsün Ölsün mü’

Vatandaşlar ise duruma tepki göstererek yetkililerin duruma bir an önce müdahale etmesini istedi. Tepkilerini dile getiren vatandaşlar, “Büyükşehir Belediyesi’nin tam burnunun dibinde bulunan bu tabelalar kırılmış ve sallanıyor. Allah muhafaza binlerce insanın geçiş güzergâhında bir kazaya sebep olmadan belediye yetkililerinin olaya el atması lazımdır.İlla Orda geçen vatandaşların birilerin ölmesi mi lazım binlerce vatandaşın orda geçtiğini ve vatandaşın fark etmediği asma tavan gün geçtikçe tehlike saçıyor  ” diye ifade ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER