AK Parti Teşkilatı Durum Değerlendirmesi Yaptı

31 Mart yerel seçimlerinde büyük zafer ile çıkan Ak Parti 13 ilçe teşkilatı seçim sonrası ilk kez bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptılar.

AK Parti Teşkilatı  Durum Değerlendirmesi Yaptı
31 Mart Yerel seçimleri geri de kalırken, seçimlerden zaferle ayrılan ilçe teşkilatları AK Parti il başkanlığı tarafından organize edilen toplantı ile bir araya geldi. Şanlıurfa Ak Parti il Başkanı Bahattin Yıldız başkanlığında büyükşehir belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte 13 ilçe Başkanı özel bir konuk evinde bir araya gelerek istişare toplantısı yaptılar.
AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, 31 Mart seçimlerinde elde edilen başarı nedeniyle ilçe başkanlarına teşekkür etti.
Beyazgül ise," AK Parti Şanlıurfa İl Başkanımız Bahattin Yıldız ve 13 İlçe Başkanımızın katılımlarıyla 31 Martta yapılan yerel seçimler ile ilgili durum değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Emek veren tüm teşkilat mensubu kardeşlerime teşekkür ediyorum"dedi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı
urfalı - 9 ay Önce

SAYIN BAŞKAN DURUM DEGERLENDİRMESİ VE TOPLANTILARI LÜTFEN BELEDİYEDE SİZE AYIT OLAN MAKAMINIZDA VEYA TOPLANTI SALONLARINDA YAPINIZ İSRAF OLMASIN ÖZÜR AMA FUZULİ GİDER BİZ GARİBAN HALKIN CEBİNDEN ÇIKIYO SUYA ZAM VERGİYE ZAMLA,ELEKTİRİK VE MAŞUKA EK OTOBÜS VERİNİZ MAŞUK HALKI PERİŞAN ANALAR BACILAR TIKLIM TIKLIM DOLU OTOBÜSLERDE YOLCULUK YAPIYO ÇOK MAGDUR OLUYOLAR ÇOCUGU OLANLAR DAHA PERİŞAN OLUYO SAYGILAR...

MESUT
MESUT - 9 ay Önce

BU KONUK EVİNDE YİYİLEN İÇİLENİ HANGİ PARTİLİMİZ CEBİNDEN VERDİ YOKSA HALKINMI CEBİNDEN ÇIKACAK MİLLET AÇ İŞSİZ ESNAF ÖLMÜŞ SİZ KONUK EVİNDE KIYAK TOPLANTI NE ALA MUALA GÜZEL HERŞEY TOK AÇIN HALİNDEN ANLAMAZ ATALARIMIZ BOŞA DEMEMİŞ

SIRADAKİ HABER