25 Şubat 2018 Pazar 17:32
AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Listesi Belli Oldu
banner23

İşte  AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Listesi Şöyle;

Başkan Zeynel Abidin Beyazgül

Asıl Yönetim

1)Abdulaziz Badıllı

2)Abdulhamit Karakeçili

3)Abdulkadir Mangal

4)Abdulrahman Kırıkçı

5)Adalet Kaya

6)Ahmet Alpay

7)Ahmet Çakar

8)Ahmet Çoban

9)Ahmet Kenan Kayral

10)Ali İhsan Akay

10)Ali İhsan Delioğlu

12)Bahattin Yıldız

13)Bekir Kan

14)Cemil Çadak

15)Cuma Ağaç

16)Cumali Aytekin

17)Esma Seda Kapaklı

18)Faruk Bayuk

19)Fatma Abak

20)Filiz Kılıç

21)Hacı Yaygın

22)Hekimşah Parmaksız

23)Hasan Balay

24)Hasan Suyun

25)İbrahim Eyyüpoğlu

26)İbrahim Kaymaz

27)İbrahim Tapışık

28)İsa Ay

29)Medine Kama

30)Mehmet Ali Kurt

31)Mehmet Demir

32)Mehmet Emin Tepe

33)Mehmet Sami Özbek

34)Merve Korkmaz

35)Murat Akaltun

36)Murat Yetkin Varan

37)Mustafa Bağmancı

38)Müslüm Tüysüz

39)Necla Gül

40)Orhan Çelik

41)Pınar Çavanlıoğlu

42)Rezan İbrahimpaşa

43)Sabiha Karabulut

44)Sait Ağan

45)Serdar İzol

46) Tuna Aksoy

47)Vehbiz Beyaz

48)Yahya Topdağ

49)Yasin Fırat Çiftçi

Yedek Yönetim

1.Mehmet Ali Eskiler

2.Cuma HÜNDÜR

3.Mehmet  Emin ÖZYAVUZ  

4.Fethi  ŞEKER

5. Bahattin GÖKÇİN

6.Mehmet ASLAN

7.Mehmet Altun

8.Abdulkadir  KARACBEY

9.İbrahim SAVACAK

10.Nazif AKSU

11.Halit ALKAN

12.Mehmet GÜLBÜZ

13.Serdar bebe

14. İbrahim Halil EŞİYOK

15.Hakan ÖZÇINAR

16.Ahmet ŞAMDAMCI

17.Abdullah DAlBAŞI

18.Halil BOĞA

19.Nuri DOĞAN

20.Mehmet ÖZMODANLI

21.İsa ASLIHAN

22. Lütfi BALCI

23.Kezban BENGİ

24. Beşra ŞAHBAZ

25.Hülya GÜL

Büyük Kongre Asıl Üst Kurul Delegeleri

1.Zeynelabidin BEYAZGÜL

2.Demet SAATÇİ GÜVEN

3.Sedat ERTÜRK

4.Nihat ÇİFTÇİ

5.Abdurahaman DÖĞÜÇÜ

6.Tuğba GÖKSAL

7.İsmail Demirbaş 

8.Mehmet EKİNCİ 

9. Mehmet CANPOLAT

10.Fevzi  DEMİRKOL

11.İlhan ÇELİK

12.Resul YILMAZ

13.Ali  TEKİN

14.Ahmet AKSOY

15.Metin BADİLLİ

16.İbrahim YILDIK

17.Abdulhekim AYHAN

18. Naif  BÜLBÜL

19.Mehmet ÖZBAKAN

20.Faruk PINARBAŞ 

21.Halid ŞİMŞEK

22.Menderes ATİLA

23.Mahmut ÖZYAVUZ

24.Mehmet ÖZYAVUZ

Büyük Kongre Yerel Üst Deleğeleri
1.Ali Aslan Bayık
2.Mustafa cidir
3.süleyman Deveci
4.Canan Onur Seyar
5.Cuma ağaç
6.Bahattin Yıldız
7.Bekir Kan
8.Abdulrahman Kırıkçı
9.Cemil Çadak
10.Faruk Bayuk
11.Abdulkadir Kirli
12.Said Ağan

Parti İçi Dem.Ve Hakem Kurulu Asıl Üyeleri

1.Yavuz Kara
2.Kadir Düğer
3.Mehmet Gültoprak

Parti İçi Dem.Ve Hakem Kurulu Yedek Üyeleri

1.Remziye Açar
2.Nesrin Karahanlı

İl Disiplin Asıl Üyeleri

1.Ali Acar
2.Süleyman Elğün
3.Sabri Konak
4.Hüseyin Aslan
5.Hasan Çiçekçi

İl Disiplin Yedek Üyeleri

1.Gökçen Konca
2.Mehmet Kaya
3.Bekir Yaşar

Son Güncelleme: 26.02.2018 15:31
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.