AK Kadınlardan Sokak Mitingi

Gıda Tarım ve hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Şanlıurfa AK Parti İl kadın kolları başkanı Demet Saatçi Güven, İl yönetim kurulu üyesi Emine Şaha Aslan'ın düzenlediği sokak mitingine katıldılar.

AK Kadınlardan Sokak Mitingi
AK Kadın Kolları, yaklaşan24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri öncesi seçim çalışmalarına hız verdi. Karaköprü ilçesine bağlı Çıralı mahallesinde İl yönetim kurulu üyesi Emine Şaha Aslan'ın düzeldiği sokak toplantısı mitinge dönüştü. Toplantıya Gıda Tarım ve hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Eşi Gülnur Fakıbaba, Şanlıurfa AK Parti İl kadın kolları başkanı Demet Saatçi Güven, AK Parti il Başkanı Bahattin Yıldız, Milletvekili M. Ali Cevheri ve Eşi Filiz Cevheri Karaköprü ilçe belediye başkanı Metin Baydilli il teşkilatı üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Aile toplantısında, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’ya da yoğun ilgi gösterildi. Fakıbaba, burada seçmenlere hitap etti. AK Parti hükümetlerinin hizmetlerini anlatarak 24 Haziran’da vatandaşlardan destek istedi
Şanlıurfa AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, “Her gün İl ve İlçe Kadın Kolları olarak her gün ortak ve destek çalışma yapıyoruz. Her gün bütün gün sahadayız. Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Partiyi anlatıyoruz. Halkımızın destek ve dualarına talibiz. 24 Haziran’da bütün halkımızı, bütün seçmenimizi sandığa davet ediyoruz. Hep birlikte güçlü bir Türkiye, yeni bir Türkiye ümidiyle halkımızın destek ve oylarına talibiz” diyerek herkese teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER