AK Kadınlardan Miting Gibi Ev Toplantısı

Şanlıurfa AK Parti İl kadın kolları başkanı Demet Saatçi Güven ve kadın teşkilatı Eyyübiye ilçesi Muradiye mahallesinde miting gibi bir aile toplantısı gerçekleştirdi.

AK Kadınlardan Miting Gibi Ev Toplantısı

AK Kadın Kolları, yaklaşan24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri öncesi seçim çalışmalarına hız verdi. Şanlıurfa AK Parti İl kadın kolları başkanı Demet Saatçi Güven ve teşkilat üyeleri Eyyübiye ilçesi Muradiye mahallesinde miting gibi bir aile toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Gıda Tarım ve hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti milletvekili adayı Gülendar Açanal, AK Parti il Başkanı Bahattin Yıldız, Ayşe Ekinci, Adile Demirkol, il teşkilatı üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Şanlıurfa AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, “Her gün İl ve İlçe Kadın Kolları olarak her gün ortak ve destek çalışma yapıyoruz. Her gün bütün gün sahadayız. Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Partiyi anlatıyoruz. Halkımızın destek ve dualarına talibiz. 24 Haziran’da bütün halkımızı, bütün seçmenimizi sandığa davet ediyoruz. Hep birlikte güçlü bir Türkiye, yeni bir Türkiye ümidiyle halkımızın destek ve oylarına talibiz” diyerek herkese teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hbr
hbr - 1 yıl Önce

Ak Partinin dibe vurdugu bir donemde ortaya cikmislar... sanslari hic yok.. yagli bir parti aramalarini tavsiye ederiz..

SIRADAKİ HABER