2. el otomobil fiyatları neden düşmüyor?

Şanlıurfa Oto Galericiler Kooperatifi Başkanı Mehmet Yaşar Bozkurt, altın ve döviz fiyatlarındaki istikrarsızlığın otomobil fiyatlarında düşüşü engellediğini ifade ederek, bu nedenle ikinci el otomobil almayı planlayanların beklemeden araçlarını almalarını önerdi.

2. el otomobil fiyatları neden düşmüyor?
Bozkurt, yaptığı açıklamada, kentte ikinci el otomobil fiyatlarının geçen yıllara göre yükseldiğini söyledi.

Sıfır araçların fiyatlarının yükselmesinin ikinci ellere yansıdığını belirten Bozkurt, ikinci el otomobil alacakların fiyatların düşeceği beklentisine girmemesi gerektiğini ifade etti.

- Yeni Oto Galericiler Sitesi inşaatı

Evren Sanayi Sitesi'nın yanında inşaatı devam eden Yeni Oto Galericiler Sitesi'nin kaba inşaatının bittiğini kaydeden Bozkurt, burasının altyapı sorununun gerekli kurumlarla görüşülerek en kısa zamanda çözüleceğini söyledi.

Bozkurt, sözlerini şöyle tamamladı:

"İnşallah mevsim elverirse sitenin altyapı sorunu çözülecek. Altyapı işlemlerinin tamamlanmasının ardından 7-8 ay içerisinde inşaatların kapı pencere gibi ince işlerini de yaptıracağız. Umarım Şanlıurfamıza yakışır bir tesis yapıp teslim ederiz. Hem halkımız çok güzel bir ortamda alışverişini yapar, hem de esnafımız güzel bir ortamda ticaretini yapar. Sitemiz şimdiden halkımıza hayırlı, uğurlu olsun."
Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2016, 23:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER