1247 adet Korsan kitap ele geçirildi.

Şanlıurfa Güvenlik şube müdürlüğü  korsan kitap satan işyerine operasyonu düzenledi operasyonda  1247 adet kitap’a el konuldu olayla ilgili 1 kişi hakkında fikir ve sanat eserleri kanununa muhalefetten işlem yapıldı. Şanlıurfa Emniyet müdürlüğü Güvenlik

1247 adet Korsan kitap ele geçirildi.

Şanlıurfa Güvenlik şube müdürlüğü  korsan kitap satan işyerine operasyonu düzenledi operasyonda  1247 adet kitap’a el konuldu olayla ilgili 1 kişi hakkında fikir ve sanat eserleri kanununa muhalefetten işlem yapıldı.

Şanlıurfa Emniyet müdürlüğü Güvenlik şube müdürlüğü Atatürk bulvarı üzerinde bir işyerinde  fikir ve sanat eserleri kanuna muhalefet kapsamında korsan materyallerin usulsüz olarak satıldığı tespit edilen  A.U. isimli şahsın işyerine operasyon düzenlendi. Yapılan aramada 682 adet bandrolsüz kitap, 115 adet usulsüz bandrollü kitap ile 450 adet sahte bandrollü kitap olmak üzere piyasa değeri 20 bin lira olan toplam 1247 adet korsan kitap ele geçirildi. olayla ilgili olarak gözaltına alınan A.U. şahıs hakkında fikir ve sanat eserleri kanununa muhalefetten işlem yapıldı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER