123 Yaşındaki Mehmet Dede Torunlarım için 'EVET'

Bu Yaşıma Kadar Böyle Yiğit Cumhurbaşkanı Görmedim

123 Yaşındaki Mehmet Dede Torunlarım için 'EVET'

Mustafa Bayar

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine bağlı Narlıova Mahallesinde yaşayana Mehmet Sağlar 123 yaşında olmasına rağmen hale dinç duruyor. Sağlar referandumda torunlarım geleceği için  'EVET' diyeceği belirti.

Hayatı boyunca çiftçilik yaparak ve doğal gıdalarla beslenerek yaşadığını söyleyen Mehmet Sağlar, 2 çocuğu ve 20 Torunuyla yaşıyor. Görenleri hayrete düşüren Sağlar, uzun yaşamasının sırrını doğal bir yaşama bağladı. Sağlar, kendi ihtiyaçlarını karşılayamadığı için artık oğlunun evinde yaşadığını ifade etti.

Şanlıurfa'da AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum çalışmaları kapsamında Akçakale İlçesine bağlı Narlıova mahallesine giderek Cumhurbaşkanlığı sistemini vatandaşlara anlattı. Narlıova mahallesinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan'ın ziyaret ettiği 123 yaşındaki Mehmet Sağlar "Ben Atatürk, Hükümetini ve birçok hükmetti görmüş biriyim benim yaşım geçti ama ben çocuklarım ve torunlarım için evet diyorum Cumhurbaşkanını Televizyondan izliyorum daha önce bir Amerikan askerine kimse bir söz söylemeye korkarken maşallah Cumhurbaşkanımız haklı olarak Türkiye'nin haklarını savunuyor meydan okuyor ben bu yaşıma kadar böyle bir cesur Cumhurbaşkanı görmedim. Cumhurbaşkanını çok seviyorum 20 torunum var onlar için Benim oyum, da 'EVET'diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
akp
akp - 3 yıl Önce

Allah uzun ömurler versin ellerinden öperim

SIRADAKİ HABER