Beğer, Misafirlerinin Beğenisiyle Taçlanıyor

Gaziantep’in en gözde mekanlarının vazgeçilmezi Beğer Hotel misafirlerinin beğenisiyle taçlanmaya devam ediyor.

Beğer, Misafirlerinin Beğenisiyle Taçlanıyor

Gaziantep’in Nizip İlçesinde misafirlerinin vazgeçilmezi haline gelen Beğer Hotel, özel günlerinde yıldızı olmuş durumda. Misafirlerine yılların deneyimli ve tecrübeli kadrosuyla ayrıcalık sunan Beğer Hotel, Nizip’in gözdesi oldu.

Köklü gelenekler, çağdaş konfor ve özenli hizmet, beklentilerin ötesine geçen davet ve toplantılar düzenlemek için hizmette sınır tanımayan Beğer Hotel, titizlikle çalışan konferans servisleri yetkilileri, konferans concierge, ziyafet ve mutfak ekipleri, ses ve ışık teknisyenleri ve Teknoloji Kâhyası, her ayrıntıyla tek tek ilgileniyor.

Beğer ile konaklamada evinizi aratmayacak misafir perverliği bölgemizin ve Türk mutfağının lezzetli yemekleri zihninizde vaz geçilmez bir yer ediniyor. Hayallerinizi süsleyen düğün, salonlarımızın eşsiz ihtişamının konfor ve kaliteyle birleştiği görkemli bir gecede sizi bekliyor. Konuklarının başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel ekibi tarafından karşılanırken, ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız. Mükemmel dekore edilmiş salonlarında yapacağınız Organizasyonun keyfine varacağınız düğünse, özel yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca siz düğün sahipleri için parıldadığını hissedeceğiniz salonunun konforunu konuklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2017, 13:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER