Adana'da Fuhuş Operasyonu

Ev sahibi Ali G. "Ben evin damına çıktım sonra sesler geldi aşağı indim bir baktım şunlar evimde ve polisler gelmiş. Ben evimde fuhuş yapıldığını bilmiyorum, şunları da tanıyorum" dedi.

Adana'da Fuhuş Operasyonu

Adana'da fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 2 şahıstan biri tutuklandı. Adli denetim şartıyla serbest kalan ev sahibinin ifadesinde, "Ben şunları tanımıyorum dama çıktım evime girmişler ne vakit gelmişler evime" dediği öğrenildi.

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Yıldız A. (36) isimli parasal sorun çeken kadına Mehmet Şirin K. isimli bireyin (38) Ali G.'nin (47) Sarıçam ilçesindeki evinde fuhuş yaptırdığı ihbarını aldı. Polis müşteri gibi davranarak Mehmet Şirin K. ile irtibata geçti. Polis, Mehmet Şirin K. ile 120 lira karşılığında anlaşıp belirtilen adrese gitti. Polis gelmeden evvelce ev sahibi dama çıktı. Polis Mehmet Şirin K.'ya parayı verdikten sonra kimliğini gösterip kadını ve şahsı gözaltına aldı. Polis, sesler üstüne damdan inen ev sahibini de gözaltına aldı.

"DAMA ÇIKTIM GELDİM, EVDE BUNLAR VAR"

Zanlılar emniyete götürülerek sorguya alındı. Yıldız A. ifadesi alındıktan sonra mağdur bulunduğu amacıyla serbest bırakıldı. Ev sahibi Ali G. evinde fuhuş yapıldığından haberi olmadığını söyleyerek, "Ben evin damına çıktım sonra sesler geldi aşağı indim bir baktım şunlar evimde ve polisler gelmiş. Ben evimde fuhuş yapıldığını bilmiyorum, şunları da tanıyorum" dediği öğrenildi.
Zanlı Mehmet Şirin K. ise kadına fuhuş yaptırdığını Ali G.'ye de evini kullandırdığı amacıyla 20 lira verdiğini söylediği belirtildi.
Zanlılar ifadelerinin alınmasının sonrasında adliyeye sevk edildi. Mehmet Şirin K. tutuklanırken, ev sahibi adli denetim şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER