2017 İlkbahar-Yaz Erkek Giyim Trendleri

Modern bir insan için aynı trend üzerinde kalmak zor olabilir. Sürekli değişken stillerde 2017 ilkbahar-yaz erkek giyim trendleri de bir hayli ilginç ve çeşitli.

2017 İlkbahar-Yaz Erkek Giyim Trendleri

Paris ve Milano Moda Haftası'nda Sokak stili her zamankinden daha canlıydı, en sevilen görünümleri derledik.

Erkek Giyim Sokak Trendleri 

2017 İlkbahar- Yaz Moda Haftası Sokak Stili, 70'li yıllara dönük bir geribildirim gördü. Sokak stilinden çıkan yetmişli trendin en çekici unsuru zengin renk paletiydi. Kıyafetlerin odak noktası olarak kahverengi, koyu bordo, kehribar, oranj hakim. Süet ve kadife giyecekler de oldukça popüler. 

∗ Çizgili Gömlekler, Tek Renkli Baskılar: Koyu, grafik ve alışılmadık baskılar ancak sadece iki tonda cüretkar ifadeler ağırlıklı olarak trend. Bunun yanında ince çizgili gömlekler nostaljik bir esinti ile karşımıza çıkıyor. Cesur değilseniz, daha klasik ama sürekli şık olacak kalın şeritler veya daha geleneksel desenler tercih edebilirsiniz. 

∗ Baştan Aşağı Beyaz Modası: Beyaz renk erkek giyim kesinlikle cazibeli cesur bir trend olarak hakimdi. Keten pantolonlar, mütevazi t-shirtler, espadriller, şapkalar tamamen beyaz, ancak bu stil uzun soluklu bir trend olmayacak gibi, biraz yaratıcılık gerekiyor. 

∗ Bomber Erkek Montları: Siyah ve lacivert bomber montlar yaygın olarak sokak stilinde yer alıyor, ayrıca cesur, daha canlı renkler den zümrütler ve parlak kırmızılar beklenmedik şekilde dikkat çekiyor. Giyim stilinde tutucu erkekler eşlik eden parçaların aerodinamik olmasına dikkat edebilir. 

∗ Hafif Yıkama Denim Trendi: Açık mavi, bu yıl kesinlikle tercih edilen bir renk; toz mavisi trendi hem gömlek, hem de kot pantolon ile sürdürülüyor. Yıkama denim trendinde, kısa kollu mekanik tulumlar ve dar kotlar dahil, gündelik kıyafetler için beyaz tişörtlere, çizgili kazaklara, omza eşlik eden şık kot ceketlere yatırım zamanı.

Trendleri Markastok.com'dan Takip Edin

Erkek giyim trendlerinin en güncel ve en geniş konseptlerini en iyi markalarda bulabilirsiniz. En iyi markaları bir arada bulabileceğiniz konsept olarak https://www.markastok.com/erkek web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Erkek giyim stilleri için dünya markaları; US. Polo, Jack&Jones, Levi’s, Dockers, Hummel, Greyder, Lumberjack, Scooter, Caterpillar, HarleyDavidson ve daha birçoğunu başka bir konsepte göremeyeceğiniz kadar çeşidi ile Markastok.com'da yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER