Genç Yıldız Aydoğdu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’da

Jeopark Kula Belediyespor Voleybol Takımı altyapısında yetişen İsa Aydoğdu, Efeler Ligi ekibi Arkas Spor’un pilot takımı olan Tevfik Fikret Lisesi Altekma’ya transfer olarak büyük bir başarıya imza attı.

Genç Yıldız Aydoğdu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’da

Genç yıldız Aydoğdu, bir sezondur formasını giydiği Tevfik Fikret Lisesi Altekma Spor’dan, Türkiye Voleybol Federasyonu 2.Lig ekiplerinden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’a transfer oldu.

Jeopark Kula Belediyespor Voleybol Takımı altyapısında yetişen İsa Aydoğdu, Efeler Ligi ekibi Arkas Spor’un pilot takımı olan Tevfik Fikret Lisesi Altekma’ya transfer olarak büyük bir başarıya imza attı. Genç yıldız Aydoğdu, bir sezondur formasını giydiği Tevfik Fikret Lisesi Altekma Spor’dan, Türkiye Voleybol Federasyonu 2.Lig ekiplerinden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’a transfer oldu.

Jeopark Kula Belediyespor Voleybol takımı altyapısından yetişen 1998 Kula Çarıkballı Mahallesi doğumlu İsa Aydoğdu, Jeopark Kula Belediyespor altyapısında gösterdiği başarılı performanslarının ardından 2017-2018 sezonu başında Efeler Ligi ekibi Arkas Spor’un pilot takımı olan Tevfik Fikret Lisesi Altekma Spor’a transfer olmuştu. Genç yıldız Aydoğdu, Altekma Spor’da gösterdiği başarılı performansları ile 2.Lig ekiplerinin gözdesi haline geldi. Kulübü ile sözleşmesi sona eren genç yıldız, 2.Lig ekiplerinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’a transfer oldu. Jeopark Kula Belediyespor’un altyapısından yetişen genç yetenek Aydoğdu’nun transfer müjdesi Kula için gurur kaynağı oldu.

Voleybol sporuna Jeopark Kula Belediyespor’da başladığını ifade eden İsa Aydoğdu, alt yapıda spor yaptığı sezonlarda Antrenörü Mehmet Eroğul’un kendisi üzerinde emeklerinin çok olduğunu ifade etti. Başarılanı, antrenörü Mehmet Eroğul’a borçlu olduğunu ifade eden Aydoğdu, gösterdiği başarılar ile hedefinin Efeler Ligi kulüplerinde oynamak olduğunu vurguladı.

Haber: İbrahim Çakmak

.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER