Başarılı Kaptan Güngör Alanya Belediyespor'da

Türkiye Efeler liginde mücadele eden Alanya Belediyespor, TKD Kuzey Enerji Torul Gençlik spor’dan eski MSK urfa spor oyuncusu Mete Güngör’ü transfer ederek renklerine başladı

Başarılı Kaptan Güngör Alanya Belediyespor'da

Türkiye Efeler Voleybol liginde temsil eden Alanya Belediyespor ara transferde boş durmadı.Alanya Belediyespor ligde söz sahibi olmak için transfer çalışmalarını sürdürürken, transferde son olarak TKD Kuzey Enerji Torul Gençlik spor  Mete Güngör’ü transfer etti.

Voleybola Tokat’a başlayan 5 yıllık kariyerinde bir çok takımın formasını giyerek, başarılı maçlara imza atan başarılı sporcu Mete Güngör şimdi ise Alanya Belediyesporun başarısı için ter dökecek.


METE GÜNGÖR’ÜN 5 YILLIK KARİYERİ

Voleybola Tokat’ta başlayan Mete Güngör 5 yıllık kariyerini şöyle anlattı, Ziraat Bankasına transfer oldum. Oradan sonra sırasıyla Konya Dil Taş Niksar belediyespor, TED Ankara kolejliler Tofaş spor, Düzce Belediye, Tokat Belediye Plevnespor, Ankara Maliye, Erzurum Palandökenspor kulübü, Niksar Belediyespor ve son olarak Urfa’ya geldim. Gazi üniversitesi spor bilimleri fakültesi mezunuyum. Aynı zamanda Konya Selçuk Üniversitesi antrenörlük ana bilim dalında yüksek lisans sahibiyim.

1 sezon Ziraat Bankası, 1 sezon Konya Dil Taş, 2.5 sezon Niksar Belediye, 1 sezon Tokat Plevne, 2 sezon TED Ankara kolejliler, 1 sezon Tofaş, 2 sezon Düzce, 1 sezon Erzurum palandöken takımlarında oynadım.Takımın basında Bahadır Aksoy gibi tecrübeli bir antrenörün olması gelmemde çok büyük etken olmuştur. Takımda yer alan genç arkadaşların kendisinden öğreneceği birçok şeyin olduğunu düşünüyorum. Benim içinse kendisiyle çalışmak en kısa sürede eski formumu yakalamak için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Şanlıurfa şehri çok büyük ve güzel bir şehirdi. Gerçekten çok misafirperver yardım sever insanlardı. çok güzel izlenimler aldım halktan, Takım arkadaşlarımla en büyük amacımız Şanlıurfa’yı güzel bir şekilde temsil etmek ve sahada deyim yerindeyse savaşmak.ve Geçtiğimiz sezon TKD Kuzey Enerji Torul Gençlik sporda başarılıyla tamamlayarak yolumuza devam ediyoruz.ligde yer alan bütün takımlara başarılar diliyorum.dedi

HABER:İBRAHİM ÇAKMAK

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER