Viranşehir’de Okul Yolları Asfaltlanıyor

Viranşehir Belediyesi yeni eğitim öğretim sezonu için hazırlıklarını sürdürüyor. İlçede yeni yapılan okulların alt ve üstyapılarını gidermek için çalışmalarını sürdüren belediye sorunsuz eğitim için gayret gösteriyor.

Viranşehir’de Okul Yolları Asfaltlanıyor

Belediye Başkanı Salih Ekinci'nin talimatı ile çalışmalarını sürdüren belediye, Ceylanpınar yolunda yeni yapılan eğitim kampüsünün eksiklerini tamamlamaya çalışıyor.

On binlerce öğrencinin önümüzdeki hafta eğitime başlayacağını belirten Başkan Ekinci, belediye olarak sorumluluklarını eksiksiz yerine getireceklerini vurguladı. Bu kapsamda eğitim kurumlarının altyapı ve üst yapılarında eksikliklerini gideceklerini anlatan Ekinci, eğitim konusunda belediyenin tüm imkânlarının kullanılacağını söyledi.

UĞURBORAN CADDESİ ONARILIYOR

Viranşehir Belediye bozulan yolların onarılması için çalışmalarını sürdürüyor. İlçenin Derik caddesinin de ayrılan UĞURBORAN Caddesinde bozuk yolların onarımı başladı. Yoğun trafik akışının yaşandığı yoldaki çalışmalar kısa sürede sona erdirilecek.

ESKİ BUĞDAY PAZARINA GİRİŞ KAPISI YAPILIYOR

Eski Derik caddesinde bulunan Eski Buğday Pazarının kapısı esnafların talebi ile yeniden yapılıyor. Yaklaşık 10 yıl önce boş kalan pazarda farklı alanlarda esnaflar faaliyet gösteriyor. Pazar girişindeki kapının işlevsiz kalması üzerine belediye tarafından pazar girişine yeni kapı yapılıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı zaza
Urfalı zaza - 3 hafta Önce

Önce kilit taşıyla yolu yap para harca, sonra sök asfalt yap para harca....

SIRADAKİ HABER