Viranşehir'de AK Parti Rüzgarı Esti

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’ye destek vermek amacıyla Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, Akparti MKYK üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr Halil Özşavlı, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti Viranşehir ilçe Başkanı Ali Tekin, Ak Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci ile birlikte esnafları ziyaret etti.

Viranşehir'de AK Parti Rüzgarı Esti

Bakan yardımcısı Nebati ve beraberindeki heyet esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek Viranşehir’i Ak parti belediyecilik ile tanıştırmak için destek istedi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam Ak parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci bugün Eski Derik Caddesinde yapmış olduğu esnaf ziyaretine Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, Ak parti MKYK üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr Halil Özşavlı, Akparti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti Viranşehir ilçe Başkanı Ali Tekin eşlik ederek yalnız bırakmadı.

Bakan yardımcısı Nebati ve beraberindeki heyet yapmış olduğu esnaf ziyaretinde esnaflar heyete sevgi gösterisinde bulunarak 31 Mart akşamı Zeynel Abidin Beyazgül ve Salih Ekinci’yi Başkan yapacaklarının sözünü vererek çalışmalarına devam etmelerini istediler.

Bakan yardımcısı Nebati ve beraberindeki heyet esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinleyerek 31 Mart akşamı zafere ulaşacaklarını ifade ederek vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm önerilerini sunduklarını ve vatandaşlarında değişimden yana olduklarını dile getirdiler.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 20:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı zaza
Urfalı zaza - 8 ay Önce

Değil nebati bu saat ten sonra sade yağ dahi gelse boş.

SIRADAKİ HABER