Viranşehir Gönül Elçilerinden Başkan Ekinci’ye Ziyaret

Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci’nin eşi Mediha Dereci ile Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin eşi Sibel Ekinci öncülüğünde oluşan “Gönül Elçileri” Kadınlar Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi ziyaret etti.

Viranşehir Gönül Elçilerinden Başkan Ekinci’ye Ziyaret

Mediha Dereci ve Sibel Ekinci öncülüğünde oluşan Gönül Elçisi Kadınlar, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi makamında ziyaret ederek, Viranşehir’de başlatılan gönül elçisi projesi kapsamında bilgi verdi.

Projenin amacı hakkında Başkan Ekinci’ye bilgi veren Mediha Dereci; Gönül elçisi olarak tanımlanan bireylerin, hiç kimseden maddi karşılık beklemeden, yakın çevresi dışındaki dezavantajlı bireylerin, kadın, çocuk, yaşlı, özürlü, gazi ve şehit aileleri ile diğer kent yoksullarının yaşam kalitesini yükseltmek için çalışmak olduğunu söyledi.

Gönül Elçileri olarak ilk projelerinin bir Kermes düzenlemek olduğunu ifade eden Dereci, Başkan Ekinci’den Kışla Mahallesinde bulunan Antin Parkında dezavantajlı bireylerin yararına düzenlemek istedikleri Kermes için izin ve destek istedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir Gönül Elçileri kadınlarının çalışmalarına her zaman destek olacaklarını belirterek,toplum yararına yapılacak her faaliyete belediyenin imkanları dahilinde desteklerini esirgemeyeceklerini kaydetti.

Yaklaşık 30 dakika süren ziyaretin ardından Mediha Dereci ve Sibel Ekinci öncülüğünde oluşan Gönül Elçisi Kadınlar,ilgi ve alakalarından dolayı Başkan Ekinci’ye teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER