Diyanet Sen Üyeleri İftar'da Bir Araya Geldi

Viranşehir Diyanet-Sen ilçe temsilciliği tarafından üyelerine ve müftülük personellerine iftar yemeği verildi.

 Diyanet Sen Üyeleri İftar'da Bir Araya Geldi

Kışla Mahallesinde bulunan öğretmen evinde düzenlenen İftar yemeğine, Viranşehir Kaymakamı Ömer Çimşit, İlçe Müftüsü Kamil Oktay, Viranşehir Önder Başkanı İbrahim Turgut, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Halil Özşavlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, Viranşehir Diyanet-Sen İlçe Başkanı Ramazan Sabırdan,sendika üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

İftar yemeği öncesinde kısa bir konuşma yapan Viranşehir Diyanet-Sen İlçe Başkan yardımcısı Ramazan Çelik, Ramazan ayının maneviyatına ve önemine vurgu yaptı. Çelik, amaçlarının üyeleri ile bir araya gelmek, birlik ve beraberliği sağlamak, sosyal ilişkilerini sıcak tutmak olduğunu söyledi.

Çelik, “Diyanet-Sen camiasının, milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan ayını tebrik eder, bu kutlu zaman diliminin hepimizin kurtuluşuna vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz eder, katılımlarınızdan dolayı hepinize şahsım ve sendikam adına teşekkür ederim” dedi.

Viranşehir Kaymakamı Ömer Çimşit, yaptığı konuşmada STK’ların önemine vurgu yaparak, her zaman STK’ların yanında olduklarını ve olmaya devam edeceğini belirterek, iftar yemeğinde emeği geçen Diyanet Sen Viranşehir Temsilciliğine teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından Diyanet Sen Viranşehir Temsilciliği tarafından Kaymakam Ömer Çimşit, , Viranşehir Önder Başkanı İbrahim Turgut ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Halil Özşavlı’ya saat hediye edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER