Başkan Ekinci Zabıta Haftasını Personeliyle Kutladı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Zabıta Teşkilatının 193. kuruluş yıl dönümünde zabıta personeliyle bir araya geldi.

Başkan Ekinci Zabıta Haftasını Personeliyle Kutladı

Viranşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görevli personel ile Ceylanpınar caddesinde bir araya gelen Başkan Ekinci, personelin tek tek Zabıta Haftasını kutladı.

Başkan Ekinci, daha sonra zabıtalarla birlikte çarşı merkezi esnafını ziyaret ederek, karanfil dağıttı.

Belediye Başkanı Salih Ekinci, Esnaf ziyaretinin ardından Zabıta Haftası kutlamaları kapsamında Belediye Hizmet binası bahçesinde Belediye meclis üyeleri ile birlikte zabıta personellerine teşekkür plaketi takdim etti.

Plaket töreninde konuşan Ekinci,Halk ile iç içe olan zabıtanın belediyenin aynası olduğunu belirterek, Zabıta Teşkilatının 193'ncü kuruluş yıldönümünde zabıta çalışanlarıyla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu bildirdi.

Zabıta personellerinin Viranşehir’in değişmesine, güzelleşmesine önemi katkı sunduğunu ifade eden Ekinci, “Göreve başlamamın üzerinden 5 ay geçti. Bu süre zarfında Zabıta arkadaşlarla son derece başarılı bir yol kat ettik. Bundan sonra daha güzel işlere imza atacağız. Özverili çalışmalarınız için teşekkür eder, Zabıta Haftanızı bir kez daha kutlarım" dedi.

Belediye Başkan Ekinci’nin her zaman kendilerine destek olduğunu ifade eden Viranşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Mithat Alay, Başkan Ekinci’ye çiçek takdim ederek teşekkür etti.

Zabıta haftası etkinlikleri, Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin Zabıtalar onuruna verdiği yemeğin ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER