14 Yaşındaki Çocuk 3 Gündür Kayıp

Diyarbakır’da 3 gün önce kaybolan 14 yaşındaki Viranşehirli çocuktan haber alınamıyor.

14 Yaşındaki Çocuk 3 Gündür Kayıp

İddiaya göre; Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinin Cumhuriyet Mahallesinde yaşayan 14 yaşındaki Mehmet Ali Kayan, 4 gün önce (Cumartesi) günü Diyarbakır’da ikamet eden dayısına misafirliğe gitti.

Dayısının evinde bir gece kalan Kayan, Pazar günü Viranşehir’e dönmek için dayısı ile birlikte minibüs otogarına geldi.

14 yaşındaki Mehmet Ali Kayan, burada minibüsün geç hareket edeceğini söyleyerek dayısına eve dönmesi istedi.

Dayısı otogardan ayrıldıktan sonra Mehmet Ali Kayan’dan bir daha haber alınamadı.

Çocuğundan haber alamayan Kayan Ailesi, durumu Polise bildirdi. Diyarbakır il ve Viranşehir İlçe Emniyetine kayıp başvurusu yapan aile, çocuklarının sağ salim bulunmasını istiyor.

Baba Şirin Kayan, Çocuğunun kaybolduğunu ve 3 gündür kendisinden haber alamadığını belirtti.

Baba Şirin Kayan, "Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü oğlum Diyarbakır’da ikamet eden dayısının evine gitti. Bir gece dayısında kalan oğlum, Pazar günü Viranşehir’e gelmek için dayısı ile birlikte minibüs otogarına geliyorlar. Oğlum burada dayısına, sen eve dön minibüsün hareket etmesine daha zaman var ben giderim diyor. Dayısı da vedalaşıp ayrılıyor oradan. Aradan saatlerce geçince oğlum eve dönmedi. Telefonunu aradık. Telefonu kapalıydı ve bir daha da ulaşamadık. Tam 3 gündür kendisinden haber alamıyoruz. Diyarbakır il ve Viranşehir İlçe Emniyetine kayıp başvurusunda bulunduk. Oğlumun durumundan endişeliyim. Yetkililerden çocuğumun bir an önce bulunmasının rica ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER